Warunki

Szybko i bez ryzyka

Aby otrzymać u nas pożyczkę, wystarczy wypełnić formularz, poczekać na jego weryfikację, a następnie na przelanie pieniędzy na konto. Wszystko odbywa się błyskawicznie i to bez żadnych trudności. Serwis jest całkowicie bezpłatny. Nie trzeba więc obawiać się dodatkowych ukrytych kosztów, które mogłyby zwiększyć koszta pożyczki.

Dyskretnie i bezpiecznie

Korzystanie z naszego serwisu jest bardzo dyskretne. Do tego jest to naprawdę bezpieczny sposób na zastrzyk gotówki. Wszystkie informacje, które zostają umieszczone we wniosku, mają charakter poufny – nigdzie ich nie przekazujemy. Jednocześnie na podkreślenie zasługuje fakt, że nasz serwis objęty jest najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Nie należy więc obawiać się tego, że niepożądane osoby włamią się do niego i wykorzystają wpisywane dane.

Zawsze możesz się rozmyślić

Dajemy swoim klientom prawo do odstąpienia od umowy w ciągu czternastu dni od jej podpisania. Aby tak się stało, trzeba wypełnić stosowny dokument, a następnie go do nas przesłać. Wzór takiego dokumentu podajemy zawsze jeszcze zanim na umowie znajdzie się podpis klienta. Następnie niezbędne jest zwrócenie kwoty, która została pożyczona. Możliwa jest także wcześniejsza spłaca pożyczki. Warto pamiętać, że wówczas zmniejszeniu ulegają także wszystkie koszty dodatkowe, które stosował pożyczkodawca. Obniżenie jest proporcjonalne do okresu, o jaki został skrócony czas kredytowania.

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Każdemu mogą przydarzyć się sytuacje losowe, które poważnie utrudnią spłatę zobowiązania w terminie określonym w umowie. Takie sytuacje także przewidujemy. Dla komfortu naszych klientów proponujemy możliwość wydłużenia okresu spłaty zaciągniętej pożyczki. Dokładna procedura opisana jest w umowie. Trzeba pamiętać, że zawsze wymagane jest złożenie stosownego wniosku, który musi zostać zaakceptowany. Wniosek należy sporządzić według wzoru, który pożyczkodawca dostarczył w momencie podpisywania umowy.

Niespłacenie pożyczki

Pożyczka zawsze musi zostać spłacona. Tylko wówczas klient wywiązuje się z umowy, którą potwierdził własnoręcznym podpisem. Brak terminowego regulowania spłaty to zawsze ryzyko wszczęcia postępowania windykacyjnego oraz egzekucyjnego. Klient zostaje dodatkowo obciążony kosztami takiej procedury. Ostatecznym krokiem jest skierowanie sprawy do sądy. W tym wypadku to również pożyczkobiorca musi liczyć się z kosztami sądowymi. Dlatego tak ważne jest, aby kolejne raty spłacać w terminie. Można wówczas uniknąć niepotrzebnych kłopotów.