Jak to działa?

Aplikacja:

złożenie wniosku zajmuje zaledwie kilka minut i odbywa się za pośrednictwem Internetu. Przystępując do składania wniosku, należy dokładnie zastanowić się nad tym, jaka kwota Cię interesuje. Pożyczka może wynosić jedynie kilkaset złotych, ale może również opiewać na dużo wyższą kwotę. Przygotuj sobie wszystkie swoje dane, aby nie szukać ich już podczas wypełniania wniosku. Pamiętaj, że potrzebne będą Ci takie dane, jak numer PESEL, nazwisko panieńskie matki, seria oraz numer dowodu osobistego oraz wartość miesięcznego dochodu netto. Po wysłaniu wypełnionego formularza przychodzi kolej na weryfikację, która również wykonywana jest w niezwykle krótkim czasie.

Weryfikacja:

proces weryfikacyjny także jest błyskawiczny. Wystarczy przelać symboliczną kwotę na wskazane konto, aby potwierdzić swoją tożsamość i dalszą chęć zaciągnięcia pożyczki. Zero problemów i komplikacji. Szybko, sprawnie i naprawdę bezpiecznie. Weryfikacja przesuwa się w czasie, kiedy wniosek złożono w dzień wolny od pracy. W takiej sytuacji proces weryfikacyjny zostanie wykonany pierwszego dnia roboczego po dniu wolnym od pracy.

Przelew:

po pozytywnym zweryfikowaniu Twojej tożsamości i zatwierdzeniu wniosku błyskawicznie na Twoim koncie pojawią się pieniądze. Nie trzeba na nie długo czekać. Już w ciągu kilkunastu minut można cieszyć się potrzebną gotówką i przeznaczyć ją na dowolnie wybrany cel. Trzeba pamiętać, że w sytuacji, kiedy wniosek został złożony w weekend lub dzień wolny od pracy, wykonanie przelewu nieco się opóźni. Zostanie on zlecony pierwszego dnia roboczego, który nastąpi po dniu wolnym od pracy.